WYPADKI NA BUDOWIE

Opis Obrazka ***** wypadek na budowie w nowym jorku pomoc odszkodowanieZaniedbania na budowach narażają pracowników na katastrofalne i traumatyczne obrażenia, które mogą zmienić ich życie na zawsze i skutkować kosztownymi rachunkami za usługi medyczne oraz utratą płac.

W Nowym Jorku obowiązują surowe przepisy dotyczące placów budowy oraz środków bezpieczeństwa wymaganych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

Pracodawcy, którzy zaniedbują prawidłowe szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa lub nie zapewniają niezawodnego sprzętu i narzędzi, narażają pracowników na niepotrzebne ryzyko obrażeń o trwałych konsekwencjach, takich jak uszkodzenie mózgu, utrata kończyn lub porażenie prądem.

Najczęstsze wypadki budowlane,
których można uniknąć, TO:

  • WypadEk z rusztowaniU

  • Upadek z drabiny

  • WypadEk na dźwigU

  • WypadEk na wózkU widłowyM

  • WypadEk w rowIE LUB wykopIE

  • Niebezpieczne chemikalia

Skuteczne udowodnienie odpowiedzialności za wypadki budowlane wymaga czasu i odpowiedniego zbadania terenu. Znamy najczęstsze przyczyny wypadków budowlanych i uchybienia w zapewnieniu bezpieczeństwa, które często je powodują. Nasz zespół poświęca niezbędny czas do właściwego zebrania wszystkich wymaganych dowodów z miejsca twojego wypadku, aby udowodnić, które przepisy budowlane z zakresu ochrony twoich praw dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy nie były przestrzegane.

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

MÓWIMY PO POLSKU
NIE OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
TWÓJ STATUS IMIGRACYJNE NIE MA zNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Eric D., Staten Island, NY
NIESAMOWICI… Ta niezwykle sprawna i profesjonalna firma prawnicza pomogła mojej rodzinie, przyjaciołom i klientom uzyskując doskonałe wyniki za każdym razem. Są najlepsi w branży.
Tim O., Nowy Jork
WYSOCE REKOMENDOWANI… Pracując w tej branży mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych kancelarii prawnych w tym stanie. Wysoce rekomendowana.

Salenger, Sack, Kimmel i Bavaro wygrali ponad 500 milionów dolarów dla swoich klientów.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-808-9586.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!