WYPADKI SAMOCHODOWE

wypadek samochodu w nowym jorku Adwokat WypadkiObrażenia od wypadków samochodowych mogą obejmować złamane kości i głębokie rany szarpane po unieruchomienie rdzenia kręgowego i urazowe uszkodzenie mózgu. Oprócz potencjalnie bolesnego i długotrwałego procesu powrotu do zdrowia ofiary wypadków samochodowych ponoszą dodatkowe obciążenia finansowe związane z rachunkami za leczenie, utratą wynagrodzeń i uszkodzeniami pojazdów, które mogą również prowadzić do dodatkowego stresu emocjonalnego i psychicznego.

NajbardzIej typowe rodzaje
wypadków samoChodowych to:

  • Rollover pojazdu

  • Wypadek z udziałem jednego samochodu

  • UDERZENIE OD tyłU

  • Zderzenie boczne

  • Zderzenie czołowe

Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku podobnego wypadku samochodowego, nasza kancelaria zapewni Ci wsparcie prawne i wskazówki w razie potrzeby. Nasi kompetentni prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała walczą o prawa ofiar wypadków samochodowych w Nowym Jorku i w New Jersey. Posiadają oni wysokie kwalifikacje w tego rodzaju sprawach, ciesząc się dobrą reputacją w zakresie zapewniania znacznej rekompensaty na pokrycie wielu szkód poniesionych przez naszych klientów.

Więcej o Wypadku na Budowie >>>

Więcej o Workers' Compensation >>>

Więcej o Wypadku Samochodowym >>>

Więcej o Błędach Medycznych >>>

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

  • MÓWIMY PO POLSKU
  • NIE MA OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
  • TWÓJ STATUS IMIGRACYJNY NIE MA ZNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Andrew Benzenburg
"A friend of mine was badly hurt after being hit by a truck and the Liakas firm was there to help. This is a firm that really cares about its clients and it shows."
Josh Johnson
"Really helped a friend with a bad car accident! Best lawyers out there!"

EWELINA SIERZPUTOWSKA - polski adwokat w polskich dzielnicach. WYGRALIŚMY MILIONY DOLARÓW DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-808-9586.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!

[X]

Our website uses anonymous cookies and various 3rd-party services to offer you a better, more personalized, browsing experience with advanced accessibility enhancements. By continuing to browse our webiste you agree to Cookie Policy and Privacy Policy.