Pomoc w uzyskaniu odszkowania

Wypadek na budowie

Ewelina Sierzputowska - polski adwokat w polskich dzielnicach.
Wygraliśmy miliony dolarów dla naszych klientów.

Napisz lub zadzwoń po darmową konsultację w sprawie odszkodowania za twój wypadek

Skontaktuj się z namiWypadek na budowie w nowym jorku pomoc odszkodowanie

Zaniedbania na budowach narażają pracowników na katastrofalne i traumatyczne obrażenia, które mogą zmienić ich życie na zawsze i skutkować kosztownymi rachunkami za usługi medyczne oraz utratą płac.

W Nowym Jorku obowiązują surowe przepisy dotyczące placów budowy oraz środków bezpieczeństwa wymaganych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

Pracodawcy, którzy zaniedbują prawidłowe szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa lub nie zapewniają niezawodnego sprzętu i narzędzi, narażają pracowników na niepotrzebne ryzyko obrażeń o trwałych konsekwencjach, takich jak uszkodzenie mózgu, utrata kończyn lub porażenie prądem.

Najczęstsze wypadki budowlane, których można uniknąć, TO:

  • Wypadek z rusztowania
  • Upadek z drabiny
  • Wypadek na dźwigu
  • Wypadek na wózku widłowym
  • Wypadek w rowie lub wykopie
  • Niebezpieczne chemikalia

Skuteczne udowodnienie odpowiedzialności za wypadki budowlane wymaga czasu i odpowiedniego zbadania terenu. Znamy najczęstsze przyczyny wypadków budowlanych i uchybienia w zapewnieniu bezpieczeństwa, które często je powodują. Nasz zespół poświęca niezbędny czas do właściwego zebrania wszystkich wymaganych dowodów z miejsca twojego wypadku, aby udowodnić, które przepisy budowlane z zakresu ochrony twoich praw dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy nie były przestrzegane.