LIAKAS LAW P.C.

O nas

Polski adwokat w polskich dzielnicach

Liakas Law, PC i polski adwokat Ewelina Sierzputowska, to dynamiczna firma zajmująca się sprawami wypadkowymi. Każdy wypadek, a szczególnie wypadek w pracy to wyjątkowa sytuacja dla poszkodowanego i jego rodziny.

Ewelina i adwokaci z firmy mają duże doświadczenie, i pomagają w otrzymaniu pełnego odszkodowania. Zajmują się wszystkimi dokumentami oraz koordynują leczenie. Ich agresywna postawa, walka o rację klienta i gotowość przeprowadzenia rozprawy skutkują bardzo korzystnymi odszkodowaniami dla klientów.

Kancelaria Liakas Law, P.C. i mec. Sierzputowska przyjmują klientów z roszczeniami odszkodowawczymi bez konieczności jakichkolwiek opłat. Mówiąc wprost: kiedy otrzymasz ugodę, wyrok lub werdykt, dopiero wtedy otrzymają zapłatę. Takie podejście zorientowane na wyniki daje klientom możliwość posiadania silnego i kompetentnego prawnika zajmującego się wypadkami, który walczy o swoich klientów, nie martwiąc się o związane z tym finanse.

Zwróć się do Mec. Eweliny Sierzputowskiej z zespołu prawnego Liakas Law, P.C. po darmową konsultację po polsku oraz pomoc w uzyskaniu odszkodowania na jakie zasługujesz.

Jako firma rodzinna czujemy się bardziej zobowiązani do poprowadzenia ofiar wypadków i ich rodzin przez skomplikowany proces sądowy w celu uzyskania pełnego odszkodowania po poważnym lub śmiertelnym wypadku.

Mecenas Ewelina Sierzputowska