Odszkodowanie za błąd medyczny – malpractice w Nowym Jorku. Adwokat Ewelina Sierzputowska o błędzie lekarskim

Opublikowano

Wypadki medyczne, nazywane w języku angielskim “malpractice”, stanowią poważne zagrożenie dla pacjentów, gdy pracownicy medyczni lub placówki opieki zdrowotnej nie spełniają standardów właściwej opieki, co może prowadzić do obrażeń lub nawet śmierci pacjenta.

Te tragiczne sytuacje mogą dotyczyć nawet niemowląt, na przykład w przypadku urazu porodowego. Błędy chirurgiczne, opóźnienia w diagnozie raka lub innych poważnych chorób, błędne przepisywanie leków – to tylko niektóre z przykładów, jak może dojść do malpractice.

Seniorzy przebywający w domach opieki również są narażeni na ryzyko, gdy brakuje im właściwej opieki, co może prowadzić do poważnych obrażeń. Jeśli Twoi bliscy cierpią z powodu zaniedbań w takich placówkach, mają prawo do godziwej rekompensaty.

Nagła śmierć z powodu błędu lekarskiego jest najbardziej tragiczną konsekwencją. Rodziny pacjentów, którzy zmarli z powodu błędu podczas opieki medycznej, mogą ubiegać się o odszkodowanie za niesprawiedliwą utratę. Naszym celem jest identyfikacja wszystkich stron odpowiedzialnych za te tragedie i zapewnienie sprawiedliwości rodzinom dotkniętym bólem i cierpieniem.

Liakas Law, PC, to zespół prawników znanych ze swoich sukcesów w uzyskiwaniu maksymalnych odszkodowań. Wykorzystując nasze doświadczenie i umiejętności, dążymy do zapewnienia najlepszych możliwych wyników naszym klientom.

Darmowa konsultacja prawna

Zadzwoń lub napisz do nas po darmową konsultację w sprawie odszkodowania za twój wypadek. Mówimy po polsku!
Telefon: 718-808-9586
Telefon: 718-521-2230
Email: [email protected]