Odszkodowanie za wypadek w Nowym Jorku i NJ, poślizgnięcie i upadek. Polski adwokat Ewelina Sierzputowska

Opublikowano

Nasi wysoko wykwalifikowani, doświadczeni i oddani klientom adwokaci specjalizują się w przypadkach poślizgnięć i upadków, które często prowadzą do poważnych obrażeń ciała.

Nasza firma ma udokumentowane doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań o wartości wielu milionów dolarów, ponieważ traktujemy każdy wypadek, jakby dotyczył kogoś bliskiego. Reprezentujemy ofiary w przypadkach poślizgnięć i upadków we wszystkich dzielnicach Nowego Jorku i stanu New Jersey.

Nieistotne, czy wypadek był wynikiem oblodzonej powierzchni, nierównego chodnika lub jezdni, dziury, wadliwej klatki schodowej, mokrej śliskiej powierzchni, czy jakiegokolwiek innego niebezpiecznego stanu na terenie publicznym lub prywatnym, nasza wiedza i usługi mają na celu uzyskanie sprawiedliwej rekompensaty finansowej za:

  • ból i cierpienie
  • utracone zarobki
  • wydatki medyczne
  • przyszłe wydatki związane z ciężkimi obrażeniami

Wypadki poślizgnięć i upadków mogą prowadzić do poważnych obrażeń szyi, pleców, głowy, kolan, ramion, nóg, mięśni, kości i nerwów. Często wymagają one skomplikowanych zabiegów operacyjnych, takich jak operacja kręgosłupa, wewnętrzne umocowanie protez medycznych, wymiana stawów biodrowych, kolan, oraz różne operacje artroskopowe.

Nasz zespół prawników poprowadzi Cię przez prawne, finansowe i osobiste wyzwania, z którymi możesz się spotkać Ty i Twoi bliscy. Będziemy agresywnie reprezentować Twoje interesy od momentu zaangażowania naszej firmy aż do końca naszej reprezentacji, dbając o potrzeby Twojej sprawy.

Jeśli doznałeś tego rodzaju wypadku, zadzwoń do Eweliny Sierzputowski z firmy Liakas Law, PC, aby uzyskać bezpłatną konsultację. Twój status imigracyjny nie ma znaczenia. Mówimy po polsku!

Darmowa konsultacja prawna

Zadzwoń lub napisz do nas po darmową konsultację w sprawie odszkodowania za twój wypadek. Mówimy po polsku!
Telefon: 718-808-9586
Telefon: 718-521-2230
Email: [email protected]