Workers’ Compensation dla wypadków w pracy w Nowym Jorku i New Jersey – Polski Adwokat

Opublikowano

Jeśli doznałeś wypadku podczas pracy w Nowym Jorku lub New Jersey, nawet jeśli Twoja sytuacja imigracyjna nie jest uregulowana, zgodnie z miejscowym prawem masz prawo do odszkodowania za wszelkie obrażenia lub choroby związane z pracą, niezależnie od winy sprawcy wypadku.

W przypadku obrażeń w pracy spowodowanych lekkomyślnością, zaniedbaniem lub innymi niebezpiecznymi działaniami osób trzecich lub w wyniku samego wypadku, natychmiastowa porada prawna jest niezbędna. Skontaktuj się z nami, mówimy po polsku!

Nasi prawnicy specjalizujący się w odszkodowaniach rozumieją, że wypadek w pracy to trudna sytuacja zarówno dla poszkodowanego pracownika, jak i dla jego rodziny. Posiadamy bogate doświadczenie w uzyskiwaniu rekompensaty finansowej oraz zajmujemy się wszystkimi formalnościami i koordynacją leczenia. Reprezentujemy klientów w całym stanie Nowy Jork.

Nie pobieramy opłat od klientów z roszczeniami odszkodowawczymi z góry. Nasza opłata jest uzależniona od uzyskania ugody, wyroku lub werdyktu, co daje naszym klientom pewność posiadania silnego i kompetentnego prawnika walczącego o ich interesy bez obaw o koszty.

Skontaktuj się z naszym zespołem prawnym i polskim adwokatem, Eweliną Sierzputowską, aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji oraz uzyskać wsparcie w uzyskaniu należnego odszkodowania. Mówimy po polsku!

Darmowa konsultacja prawna

Zadzwoń lub napisz do nas po darmową konsultację w sprawie odszkodowania za twój wypadek. Mówimy po polsku!
Telefon: 718-808-9586
Telefon: 718-521-2230
Email: [email protected]