WORKERS' COMPENSATION

Wypadek Nowy Jork Workers CompensationNatychmiast po wypadku, jesteś już uwikłany w sprawę prawną, nawet jeżeli jeszcze nie znalazłeś lub zatrudniłeś adwokata. Twój pracodawca i jego firma ubezpieczeniowa mają kompetentnych, dobrze opłacanych adwokatów, chroniących ich interesów. Nie mają oni obowiązku udzielania porady odnośnie Twoich praw i środków pomocy jakie Ci przysługują według obowiązującego prawa

"Workers’ Compensation" (Ubezpieczenia Pracowniczego).

Należy pamiątać, że roszczenia z tytułu Workers’ Compensation zawierają nie tylko rekompensatę za odniesione rany (szkody fizyczne), ale także za przyszłą opiekę, w przypadku gdybyś nie był w stanie powrócić do swojej pracy lub podjąć nowej.

Pamiętaj, jeśli nie zatrudnisz adwokata, który zajmie się Twoją sprawą Workers’ Compensation, możesz się nie dowiedzieć o istnieniu “Third-Party Case” (sprawa cywilna), która może dać Ci możliwość uzyskania dodatkowego odszkodowania pieniężnego za Twoje straty lub odniesioną krzywdę.

Więcej o Wypadku na Budowie >>>

Więcej o Workers' Compensation >>>

Więcej o Wypadku Samochodowym >>>

Więcej o Błędach Medycznych >>>

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

  • MÓWIMY PO POLSKU
  • NIE MA OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
  • TWÓJ STATUS IMIGRACYJNY NIE MA ZNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Andrew Benzenburg
"A friend of mine was badly hurt after being hit by a truck and the Liakas firm was there to help. This is a firm that really cares about its clients and it shows."
Josh Johnson
"Really helped a friend with a bad car accident! Best lawyers out there!"

EWELINA SIERZPUTOWSKA - polski adwokat w polskich dzielnicach. WYGRALIŚMY MILIONY DOLARÓW DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-808-9586.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!

[X]

Our website uses anonymous cookies and various 3rd-party services to offer you a better, more personalized, browsing experience with advanced accessibility enhancements. By continuing to browse our webiste you agree to Cookie Policy and Privacy Policy.