Wypadek na budowie w Nowym Jorku – Polski adwokat E. Sierzputowska w NYC, Tel: 718-808-9586

Opublikowano

Wypadki związane z budową w USA są coraz częstsze, a każdego roku dochodzi do wielu tragicznych zdarzeń w tej branży. W Nowym Jorku istnieją przepisy mające na celu ochronę poszkodowanych pracowników budowlanych i zapewnienie im pełnego i sprawiedliwego odszkodowania za odniesione obrażenia.

Nasi prawnicy specjalizują się w różnych przypadkach związanych z wypadkami na budowie, w tym:

  • upadki z wysokości, obejmujące rusztowania, dźwigi, dachy, drabiny i inne wysokie miejsca
  • obrażenia spowodowane brakiem wyposażenia ochronnego
  • niebezpieczne warunki pracy, takie jak mokre podłogi, nierówne powierzchnie itp.
  • urazy związane z podnoszeniem ciężkich przedmiotów
  • obrażenia rąk od używania elektronarzędzi
  • oparzenia chemiczne
  • wypadki elektryczne

Jeśli doznałeś poważnych obrażeń w wyniku wypadku budowlanego w Nowym Jorku, np. wypadku związanego z wysokością, uderzenia spadającym przedmiotem, zranienia w wyniku niebezpiecznych warunków pracy, zadzwoń do nas – mówimy po polsku!

Nasi adwokaci będą walczyć o Twoje prawa i pomogą Ci uzyskać odszkodowanie, które jest potrzebne dla Ciebie i Twojej rodziny. W przypadku wypadków na budowie ofiary mogą otrzymać rekompensatę za koszty medyczne, utracone zarobki, świadczenia inwalidzkie i świadczenia z tytułu śmierci.

Jeśli wypadek był spowodowany zaniedbaniem strony trzeciej, możesz także ubiegać się o odszkodowanie za ból i cierpienie, przyszłe utracone zarobki i inne straty. Niezależnie od specyfiki Twojej sytuacji, nie wahaj się skontaktować z naszymi prawnikami w celu otrzymania bezpłatnej i poufnej oceny sprawy. Dzięki naszej pomocy możesz zrozumieć najlepsze kroki, jakie należy podjąć po wypadku na budowie. Skontaktuj się z prawnikami ds. wypadków budowlanych w Nowym Jorku z kancelarii Liakas Law, PC.

Darmowa konsultacja prawna

Zadzwoń lub napisz do nas po darmową konsultację w sprawie odszkodowania za twój wypadek. Mówimy po polsku!
Telefon: 718-808-9586
Telefon: 718-521-2230
Email: [email protected]