WYPADKI NA BUDOWIE

Opis Obrazka ***** wypadek na budowie w nowym jorku pomoc odszkodowanieZaniedbania na budowach narażają pracowników na katastrofalne i traumatyczne obrażenia, które mogą zmienić ich życie na zawsze i skutkować kosztownymi rachunkami za usługi medyczne oraz utratą płac.

W Nowym Jorku obowiązują surowe przepisy dotyczące placów budowy oraz środków bezpieczeństwa wymaganych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom.

Pracodawcy, którzy zaniedbują prawidłowe szkolenie pracowników w zakresie bezpieczeństwa lub nie zapewniają niezawodnego sprzętu i narzędzi, narażają pracowników na niepotrzebne ryzyko obrażeń o trwałych konsekwencjach, takich jak uszkodzenie mózgu, utrata kończyn lub porażenie prądem.

Więcej o Wypadku na Budowie >>>

Więcej o Workers' Compensation >>>

Więcej o Wypadku Samochodowym >>>

Więcej o Błędach Medycznych >>>

Najczęstsze wypadki budowlane,
których można uniknąć, TO:

  • WypadEk z rusztowaniU

  • Upadek z drabiny

  • WypadEk na dźwigU

  • WypadEk na wózkU widłowyM

  • WypadEk w rowIE LUB wykopIE

  • Niebezpieczne chemikalia

Skuteczne udowodnienie odpowiedzialności za wypadki budowlane wymaga czasu i odpowiedniego zbadania terenu. Znamy najczęstsze przyczyny wypadków budowlanych i uchybienia w zapewnieniu bezpieczeństwa, które często je powodują. Nasz zespół poświęca niezbędny czas do właściwego zebrania wszystkich wymaganych dowodów z miejsca twojego wypadku, aby udowodnić, które przepisy budowlane z zakresu ochrony twoich praw dotyczące bezpieczeństwa w miejscu pracy nie były przestrzegane.

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

  • MÓWIMY PO POLSKU
  • NIE MA OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
  • TWÓJ STATUS IMIGRACYJNY NIE MA ZNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Andrew Benzenburg
"A friend of mine was badly hurt after being hit by a truck and the Liakas firm was there to help. This is a firm that really cares about its clients and it shows."
Josh Johnson
"Really helped a friend with a bad car accident! Best lawyers out there!"

EWELINA SIERZPUTOWSKA - polski adwokat w polskich dzielnicach. WYGRALIŚMY MILIONY DOLARÓW DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-808-9586.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!

[X]

Our website uses anonymous cookies and various 3rd-party services to offer you a better, more personalized, browsing experience with advanced accessibility enhancements. By continuing to browse our webiste you agree to Cookie Policy and Privacy Policy.